fbpx

NAUDOJIMOSI PROGRAMA GRIFS AG SĄLYGOS

Naudodamiesi programa Grifs AG (toliau – Programa) Jūs įsipareigojate laikytis toliau nurodytų naudojimosi Programa sąlygų (toliau – Sąlygos) visa apimtimi. Jeigu nesutinkate su Sąlygomis, Programa griežtai rekomenduojame nesinaudoti.

Naudojantis programa, galima realiu laiku matyti UAB „GRIFS AG“ saugomame Užsakovo Objekte įdiegtos apsaugos sistemos būseną (įjungta / išjungta) bei kitus jos siunčiamus sisteminius pranešimus bevielio internetinio arba mobiliojo internetinio (arba, tiesiog, internetinio) ryšio pagalba. Sudarius Išmaniosios apsaugos sutartį su UAB „GRIFS AG“, naudojantis programa, galima papildomai valdyti (įjungti / išjungti) apsaugos sistemą bei kitus saugomame Objekte esančius prietaisus (apšvietimą, šildymą / šaldymą ir pan.), matyti apsaugos sistemos būsenos istoriją (kuriuo metu apsaugos sistema buvo įjungta / išjungta / suveikė ir pan.), keisti atsakingus asmenis, keisti slaptažodį, naudojamą bendraujant su centralizuotu stebėjimo pultu, priimančiu iš saugomo Objekto apsaugos sistemos siunčiamus signalus. Programos naudojimui būtinas mobilusis interneto ryšys mobiliajame įrenginyje.

PROGRAMOS VALDYTOJAS

Programos valdytojas yra UAB „GRIFS AG“ (toliau – Valdytojas), kodas 111813091, Ukmergės g . 223, 07156 Vilnius, tel. +370 5 2445755, faksas +370 5 2449913 , el. p. info@grifsag.lt, www.grifsag.lt

Valdytojas turi Programos išimtinę licenciją. Jūs negalite jos keisti, kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti joje esančių duomenų. Valdytojas savo nuožiūra pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo ir paaiškinimo uždrausti Jums naudotis Programa neribotam laikui. Taip pat Valdytojas be išankstinio įspėjimo turi teisę keisti Programos dizainą ar kitą naudojamą informaciją.

VALDYTOJO ATSAKOMYBĖ

Programa Jūs naudojatės savo rizika. Valdytojas, jo atstovai ir partneriai nėra atsakingi už jokią žalą, kurią Jūs galite patirti dėl naudojimosi Programa. Valdytojas neprisiima atsakomybės dėl Jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio veikimo, ryšio sutrikimų ar kitų kliūčių.

NAUDOJIMASIS PROGRAMA

Pradėdami naudotis Programa, turite įvesti sutarties su Valdytoju numerį ir slaptažodį, kuris nurodytas sutarties priede Nr. 3 (atsakingų asmenų sąrašas). Norint įjungti/išjungti apsaugos sistemą, priklausomai nuo turimos techninės įrangos gali būti reikalinga įvesti signalizacijos kodą.

Naudodamasis Programa, atsakote, įskaitant, bet neapsiribojant už prisijungimo prie Programos duomenų slaptumą ir neatskleidimą bet kuriam trečiajam asmeniui, mobiliojo įrenginio perdavimą naudotis bet kuriam trečiajam asmeniui, mobiliojo įrenginio apsaugos kodo nebuvimą, galimybės naudotis mobiliuoju įrenginiu ir/ar Programa netekimą dėl mobiliojo įrenginio sugadinimo, praradimo ar kitų nuo Valdytojo nepriklausančių veiksmų.

NUORODOS Į KITUS INTERNETO TINKLAPIUS AR PROGRAMAS

Programoje gali būti nuorodų į trečiųjų asmenų Interneto tinklalapius ar programas, kurios nepriklauso ir kurių nevaldo Valdytojas. Valdytojas neprisiima jokios atsakomybės už trečiųjų asmenų Interneto tinklalapių ar programų turinį ar privatumo sąlygas. Jūs sutinkate, kad Valdytojui nėra taikoma tiesioginė ar netiesioginė atsakomybė už bet kokią žalą, patirtą dėl naudojimosi tokių Interneto tinklalapių ar programų turiniu, prekėmis ar paslaugomis, prieinamomis tokiuose Interneto tinklalapiuose ar programose arba per juos.

PAKEITIMAI

Valdytojas savo nuožiūra pasilieka teisę keisti šias Sąlygas bet kuriuo metu. Jeigu pakeitimas yra esminis, Valdytojas stengsis informuoti Jus bent prieš 10 dienų iki naujų Sąlygų įsigaliojimo. Kas yra laikoma esminiu pakeitimu, Valdytojas nustato išimtinai savo nuožiūra.

Toliau naudodamiesi Programa po pakeistų Sąlygų įsigaliojimo, Jūs išreiškiate sutikimą su pakeistomis Sąlygomis. Jeigu nesutinkate su pakeistomis Sąlygomis, prašome nebesinaudoti Programa.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Jeigu turite klausimų dėl šių Sąlygų, susisiekite su Valdytoju.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com