fbpx

Grifs AG naujienos

Saugūs vos 15 proc. šalies namų ūkių

Šalyje apsaugoti yra vos 15 proc. namų ūkių. Beje, savo būsto saugumu pasirūpinti labiau linkę nuosavų namų savininkai – apsauga naudojasi 25 proc. jų. Butų savininkų gretose tokią paslaugą įsidiegę yra tik 8 proc. Nuo šiol vartotojai galės gerokai paprasčiau ir pigiau apsaugoti savo būstus nuo vagysčių, negadinant jau atlikto remonto, kadangi „Tele2“, bendradarbiaudami su apsaugos bendrove „Grifs AG“, pristatė naują sprendimą „Tele2 Saugūs namai“.

Naujas sprendimas klientams bus siūlomas kartu su specialia mobiliąja programėle. Ji naudotojui leis stebėti visus signalizacijos veiksmus: kada ji suveikė, buvo įjungta ir išjungta, taip pat atšaukti apsaugos komandos ekipažą netikro pavojaus atveju. Sprendimo įdiegimo vienkartinis mokestis – 19,99 eurų. Mėnesinis mokestis už paslaugą, priklausomai nuo būsto ploto, svyruos tarp 12,26–19,63 eurų. Į kainą įeina ir įdiegiama įranga. Pavel Plešak, „Grifs AG“ pardavimo ir rinkodaros departamento direktorius, tikino, kad visi nori jaustis saugūs, bet stabdo įrangos įsigijimo kaštai, nenoras griauti sienų, gadinti atlikto remonto.

„Šie trikdžiai yra išspręsti. Manau, kad tai yra vienas patraukliausių sprendimų rinkoje. Tai aktualu visiems, kurie turi gyvenamąją vietą ir turi turto. Šio sprendimo unikalumas – patogumas, nėra papildomų sąskaitų, mokestis įtrauktas į mobiliąją sąskaitą. Ši įranga gali būti lengvai perkeliama į kitą vietą. Sistema įdiegiama per pusvalandį, sienos nėra gręžiamos, jokių laidų“, – sakė P. Plešak.

Sistemos valdymo būdų yra trys: tradicinė klaviatūra, išmanioji programėlė telefone ir skambutis. Pastaruoju atveju klientui suteikiamas individualus numeris, kuriuo jis gali įjungti arba išjungti signalizaciją. Naudojant Lietuvoje sukurtą bevielę įrangą, įdiegti signalizaciją į 50 kv. m būstą galima vos per pusvalandį. Remiantis Informatikos ir ryšių departamento (IRD) duomenimis, vagystės iš būstų vis dar sudaro didžiąją dalį visų vagysčių. Pavyzdžiui, praėjusiais metais buvo užfiksuotos 883 vagystės iš automobilių ir 2590 vagysčių iš gyvenamųjų patalpų.

„Paslauga išskirtinė ne tik savo patogumu ar itin gera kaina – kurdami ją dirbome su būstų apsaugos ekspertais. Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti dar vieną šalyje visiškai naują sprendimą“, – sakė Remigijus Brasius, „Tele2“ paslaugų verslui plėtros vadovas.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com