fbpx

Gyvenviečių apsauga

Mums svarbu atliepti žmonių poreikį gyventi saugioje aplinkoje.

Plėtojame ištisų gyvenviečių apsaugos modelį, kuris remiasi tiek reagavimu į namų aliarmo signalus, tiek ir bendrų gyvenvietės erdvių apsauga.

Augantis gyvenviečių bendruomenių poreikis turėti patogią, sutvarkytą ir saugią gyvenamąją aplinką, skatina vis aktyvesnį bendradarbiavimą su saugos tarnyba. Į gyvenvietės gerovės kūrimą ir palaikymą, šalia kitų būtinų aplinkos ir patogumų priežiūros paslaugų, vis dažniau yra įtraukiamas ir apsaugos veiklos organizavimas gyvenvietės teritorijoje.

Gyvenviečių apsaugos modelio privalumai:
Nusikalstamumo prevencija: gyvenvietėse, kuriose reguliariai vykdomas apsaugos darbuotojų patruliavimas, ženkliai sumažėja nusikaltimų tikimybė. Apsaugos darbuotojas, pastebėjęs gyvenvietės teritorijoje važinėjančius įtartinus automobilius, vaikštančius asmenis, pasiteirauja kokiu tikslu jie atvyko, o įtarus gresiantį pavojų, pareikalauja pasišalinti. Pastebėjus galimai vykdomą ar įvykdytą nusikaltimą, apsaugos darbuotojai imasi visų įstatymų leistinų priemonių neteisėtiems veiksmams užkardyti, o taip pat išsaugoti nusikaltimo vietą nepaliestą iki atvyks policijos pareigūnai, kitos specialiosios tarnybos. Pastebėjus gaisrą ar komunalinę avariją, apsaugos darbuotojai nedelsiant iškviečia specialiąsias tarnybas bei organizuoja žmonių bei turto gelbėjimą.

Operatyvus reagavimas:
į gyvenvietėse priklausančių būstų apsauginės signalizacijos suveikimus reaguoja gyvenvietėse patruliuojantys greitojo reagavimo ekipažai (arba iš stacionaraus fizinės apsaugos posto budintis apsaugos darbuotojas). Taip užtikrinamas operatyvus reagavimas. Gyventojai papildomai gali užsisakyti ir pavojaus mygtuko paslaugą, ypač jeigu namuose be priežiūros lieka garbaus amžiaus šeimos nariai ir vaikai.

Paslaugos kaina:
didesnis saugomų objektų skaičius konkrečioje teritorijoje įtakoja ir žemesnius įkainius. Tokiose gyvenvietėse techninės apsaugos paslauga apima ne tik reagavimą į apsauginės signalizacijos suveikimus, bet ir efektyvią nusikalstamumo prevenciją patruliuojant gyvenvietės teritorijoje
Grifs AG Gyvenviečių apsauga

Konsultavimas, projektavimas ir montavimas

Apsaugos sistemų sprendimai –
patirtis, kuria galite pasikliauti!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com