fbpx

Apsaugos ir vaizdo sistemos ir įrengimas

Apsaugos sistemų sprendimai – patirtis, kuria galite pasikliauti!

Konsultuojame, patariame bei parenkame optimalius techninius apsaugos sprendimus.
Apsaugos ir vaizdo sistemos ir įrengimas
Žinome, kaip svarbu turėti patikimą ir tiksliai veikiančią apsaugos sistemą. Todėl klientams siūlome tik aukštos kokybės bei sertifikuotą apsaugos įrangą.

Įgyvendiname įvairaus sudėtingumo techninius apsaugos sprendimus. Klientams suteikiame įrangos ir sumontavimo darbų garantiją. Apsaugos sistemų montavimo, taip pat jų garantinio bei po garantinio aptarnavimo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje.

Montuojame apsaugos (įsibrovimo, gaisro, vandens užliejimo ir kt. pavojų aptikimo) sistemas, taip pat lauko perimetro, vaizdo stebėjimo bei praėjimo kontrolės sistemas.

Atsižvelgiant į tai, ar būste jau atlikti apdailos darbai, egzistuoja specifiniai poreikiai klientams siūlome visų tipų apsaugos sistemas patalpos: belaides, laidines ir mišrias.

Konsultavimas, projektavimas ir montavimas

Apsaugos sistemų sprendimai –
patirtis, kuria galite pasikliauti!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com