fbpx

Grifs AG naujienos

Išmaniosios apsaugos paslauga gavo apdovanojimą

Šių metų lapkričio 9 dieną vyko jau 10-oji Lietuvos asmens ir turto apsaugos specialistų konferencija „Saugos verslo tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje”. Konferencijos metu apsaugos verslo atstovus vienijanti asociacija „Apsaugos verslo grupė” teikė apdovanojimus konkurso „Metų inovacija 2017” nugalėtojams. „GRIFS AG” interaktyvus apsaugos sprendimas gyventojams ir verslui „Išmanioji apsauga” buvo apdovanotas „Metų inovacija 2017” apdovanojimu kompleksinio įgyvendinto projekto nominacijoje.

Pasak „GRIFS AG” techninių sprendimų departamento direktoriaus Ramūno Saulevičiaus, šiandien vienas svarbiausių vartotojų keliamų reikalavimų paslaugai yra galimybė greitai ir paprastai jomis naudotis, o sudėtingi ir pažangūs sprendimai turi tarnauti paslaugos naudojimo patogumui ir prieinamumui. Pastebėjome, kad vartotojai vis labiau vertina verslo pastangas supaprastinti paslaugų naudojimą ar individualių gyvenimiškų situacijų sprendimą. Išmanusis telefonas ir mobiliosios programėlės daugeliui šiandienos vartotojų jau tapo būtinu įrankiu, leidžiančiu paprastai ir greitai išspręsti įvairius gyvenimo atvejus: užsisakyti maisto, išsinuomoti automobilį, išsikvieti taksi, atlikti bankines operacijas, įsigyti draudimo paslaugas, apmokėti automobilio parkavimą, naudotis (valdyti) apsaugos paslaugomis.

Pastebėjome, kad iki tol rinkoje vartotojams pasiekiamos apsaugos programėlės veikė tik su atskiromis, konkrečių gamintojų apsaugos sistemomis ir neužtikrino galimybės vartotojui komunikuoti per programėlę su saugos tarnybos pultu, taip pat vartotojas naudodamas skirtingas sistemas turėdavo vartoti tiek pat skirtingų programėlių.

Siekiant atliepti augančius vartotojų lūkesčius patogiai ir lanksčiai naudotis apsaugos paslaugomis GRIFS AG sukūrė interaktyvią, t. y. informaciją vartotojui teikiančią ir informaciją iš vartotojo priimančią apsaugos paslaugą, kuri leidžia visas vartotojo naudojamas apsaugos sistemas pasiekti vienoje programėlėje: stebėti visų turimų apsaugos sistemos įvykius, nuotoliniu būdu valdyti apsaugos sistemas bet kuriame pasaulio taške, kur yra prieinamas internetas. Išmaniosios apsaugos vartotojams užtikrinama galimybė konsultuotis ir gauti techninę pagalbą, kilus klausimams ar įvykus programiniams mobiliosios aplikacijos sutrikimams.
Išmanioji apsauga vartotojui taip pat leidžia realiu laiku administruoti (keisti, pildyti) atsakingų asmenų sąrašą, automatiškai perduodant atnaujintą atsakingų asmenų sąrašą į stebėjimo pulto programą, apeinant GRIFS AG klientų aptarnavimo padalinį. Taip pat išmanioji apsauga turi unikalų programinį funkcionalumą – pavojaus mygtuką, kurį nuspaudus CSP gauna pavojaus signalą.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com