DARBUOTOJAMS

GRIFS AG dirbantys žmonės yra viena svarbiausių GRIFS AG puoselėjamų vertybių. Todėl laimingų, savo darbą mylinčių žmonių komanda – yra pagrindinis GRIFS AG personalo srities prioritetas.

Tikime, kad augantys, žinių ir patirties siekiantys darbuotai augina visą organizaciją, skatina jos pažangą. Todėl didelį dėmesį ir veiksmus telkiame darbuotojų ugdymui, kvalifikacijos kėlimui, inovacijų skatinimui, motyvavimui.

Siekiame kurti ir plėtoti ilgalaikius santykius su darbuotojais. Todėl GRIFS AG atsakingai vykdo įsipareigojimus darbuotojui – gerbia savo komandos narius, siūlo lygias karjeros galimybes, skatina tobulėti, užtikrina sąžiningą bei skaidrų elgesį ir atlygį, yra atsakinga už saugią darbo aplinką ir bendrovėje dirbančius žmones.

Konsultavimas, projektavimas ir montavimas

Apsaugos sistemų sprendimai –
patirtis, kuria galite pasikliauti!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com