Apsaugos (įsilaužimo, gaisro aptikimo ir signalizavimo, vaizdo stebėjimo, lauko perimetro ir kitų) sistemų techninės priežiūros paskirtis – užtikrinti pilnavertį šių sistemų veikimą, siekiant valdyti galimas rizikas, susijusias su asmenų ir turto saugumu.

  Norint visada būti tikriems dėl tinkamo sistemų funkcionavimo bei savo saugumo, rekomenduojame periodiškai tikrinti Jūsų turimą įrangą bei, esant nekorektiškam jos veikimui, laiku imtis reikiamų priemonių.

  Klientams siūlome dviejų tipų techninio aptarnavimo paslaugas:

  • Periodinė techninė sistemų patikra.

  Reguliarių apsaugos sistemų patikros metu patikriname ir įvertiname šių sistemų būklę bei funkcionavimą. Rasti apsaugos sistemų trūkumai arba gedimai užfiksuojami apžiūros dokumentuose. Klientas yra supažindinamas su aptiktais apsaugos sistemos gedimais ir jos silpnosiomis vietomis, mūsų kvalifikuoti techninių sprendimų tarnybos specialistai informuoja apie galimus aptiktų trūkumų pašalinimo būdus bei pateikia pasiūlymus dėl sistemos sutvarkymo. Periodinis apsaugos sistemų patikrinimas leidžia užkirsti kelią galimiems sistemos sutrikimams, užtikrina sklandų sistemos veikimą ir ilgalaikiškumą.

  • Sistemų gedimų šalinimas.

  Užtikriname  visų tipų apsaugos sistemų garantinį, po-garantinį ir ne-garantinį (jeigu apsaugos sistema buvo sumontuota kitos bendrovės) gedimų šalinimą, kurio metu GRIFS AG techninių sprendimų tarnybos specialistai patikrina kliento apsaugos, priešgaisrinę sistemas, nustato sistemos gedimus ir juos pašalina.

  Dėl avarinės techninės priežiūros paslaugos užsakymo GRIFS AG klientai gali kreiptis visą parą, septynias dienas per savaitę. Esant neatidėliotinam poreikiui, klientas turi galimybę išsikviesti GRIFS AG budintį techninį personalą arba gauti konsultaciją telefonu bet kuriuo paros metu.

   

  Tapkite saugios bendruomenės dalimi, susisiekite su GRIFS AG atstovu

   

  →Grįžti į titulinį puslapį

   

  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.