Kaip galiu užsisakyti/gauti daugiau informacijos apie mane dominančią paslaugą?

  Apie jus dominančią paslaugą galite paklausti, užpildę elektroninę formą "Klauskite - susisieksime!", kurią rasite kiekvienoje šio tinklapio skiltyje. Gavę jūsų užklausą tuoj pat susisieksime Jūsų nurodytu kontaktu bei pateiksime visą Jums rūpimą informaciją.

  Taip pat galite skambinti bendruoju GRIFS AG telefonu 8 5 2445755, arba šioje svetainėje pateiktame GRIFS AG veiklos žemėlapyje rasti jūsų miesto atstovą ir su juo susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu.

   

  Ar galiu įsirengti apsaugos sistemą bute, kuriame jau atlikti remonto ir apdailos darbai?

  Taip. Tokiam būstui puikus sprendimas yra belaidė apsaugos sistema. Įrengimas užtrunka tik keletą valandų bei neturi įtakos atliktiems remonto ir apdailos darbams.

   

  Kokiu būdu galima įjungti apsaugos sistemą į centrinį stebėjimo pultą?

  Apsaugos sistema įjungiama į pultą telefono linija, radijo bangų siųstuvo, GSM arba internetinio ryšio perdavimo įrenginių pagalba. 

   

  Ar galiu įsirengti apsaugos sistemą būste, kuriame laikau augintinį?

  Taip. Tam tikslui mūsų darbuotojai turi įvertinti patalpas, kuriuose bus laikomi gyvūnai, bei parinkti tinkamą apsaugos sistemos tipą, jos išdėstymą. Apie tai, kad laikote namuose augintinį informuokite GRIFS AG vadybininką, kuris jums visuomet patars kokią sistemą rinktis ir kokie egzistuoja galimi patalpų apsaugos sprendimai.

   

  Ar apsaugos sistema gali naudotis vaikas, nuo kurio amžiaus?

  Apsaugos sistema gali naudotis vaikas, kuriam jau patikite būsto raktą ir kuris geba savarankiškai atrakinti bei užrakinti duris. Paprastai tokie vaikai būna jau mokyklinio amžiaus. Apsaugos sistemai tereikia žinoti keturių skaitmenų kodą, taip pat galima rinktis ir belaidę apsaugos sistemą, kuriai įjungti ar išjungti kodo vesti nereikia, pakanka nuspausti nešiojamo pultelio mygtuką. Tėveliai, jūsų vaikas privalo žinoti, kad apsaugos kodo niekam sakyti nevalia.

   

  Kokiu būdu galėčiau susimokėti už apsaugos paslaugą?

  Už apsaugos paslaugą galite susimokėti kiekvieno banko internetinės bankininkystės sistemoje ar bankų skyriuose darydami paprastą mokestinį pavedimą. Taip pat atsiskaityti galite bet kuriame Lietuvos pašto skyriuje.

  Kita naudinga informacija apie atsiskaitymo už paslaugas būdus:

  Jeigu esate SEB, Swedbank, DNB klientas, galite sudaryti tiesioginio debeto sutartį (sutikimą), šiuo atveju nereikia mokėti papildomo mokesčio už kiekvieną pavedimą.

  Jeigu esate Medicinos bankas klientas, mokant internetinės bankininkystės sistemoje per įmokų surinkimo paslaugą, mokėti papildomo mokesčio už kiekvieną pavedimą taip pat nereikia.

  Mokant už paslaugas Lietuvos paštas skyriuose, taikomas Lietuvos pašte galiojantis įmokos mokestis (apie 0,25 € už įmoką).

   

  Ką daryti, jeigu sugestų mano apsaugos sistema?

  Apie apsaugos sistemos gedimą jūs galite pranešti paskambinę telefonu 8 5 2625154 į GRIFS AG centrinį stebėjimo pultą, veikiantį ištisą parą, septynias dienas per savaitę. Pulto operatoriai priims jūsų paraišką dėl apsaugos sistemos gedimo ir apie gedimą informuos GRIFS AG Techninių sprendimų departamentą, kuris paros bėgyje su jumis susisieks dėl gedimo šalinimo darbų laiko.

  Jeigu jums reikia skubios techninės pagalbos, pulto operatorius pasiūlys jums budinčio techniko paslaugas.

   

  Tapkite saugios bendruomenės dalimi, susisiekite su GRIFS AG atstovu

   

  →Grįžti į titulinį puslapį

   

   

  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.