Kaip ir bet kuri elektroninė įranga, apsaugos sistema laikui bėgant gali gesti. Sistemų funkcionavimą gali sutrikdyti dulkės, voratinkliai, patalpose atsiradusi drėgmė, elektros įtampos šuoliai, bevielėse sistemose – nusėdę elementai bei kiti veiksniai.

  Todėl norint visada būti tikriems dėl tinkamo sistemų funkcionavimo bei savo saugumo, įrangą rekomenduojame periodiškai tikrinti, esant nekorektiškam veikimui, laiku imtis reikiamų priemonių.

  Vykdome visų tipų apsaugos sistemų garantinę, po-garantinę ir ne-garantinę (jeigu apsaugos sistema buvo sumontuota kitos bendrovės) avarinę techninę priežiūrą, kurios metu GRIFS AG techninių sprendimų tarnybos specialistai patikrina kliento apsaugos, priešgaisrinę sistemas, nustato sistemos gedimus ir juos pašalina.

  Dėl avarinės techninės priežiūros paslaugos užsakymo GRIFS AG klientai gali kreiptis visą parą, septynias dienas per savaitę. Esant neatidėliotinam poreikiui, klientas turi galimybę išsikviesti GRIFS AG budintį techninį personalą arba gauti konsultaciją telefonu bet kuriuo paros metu!

  Taip pat vykdome visų tipų apsaugos sistemų periodinę techninę patikrą, kurios metu patikrinama ir įvertinama apsaugos, priešgaisrinės, vaizdo ir kitų sistemų būklė bei funkcionavimas, rasti trūkumai arba gedimai yra užfiksuojami apžiūros dokumentuose. Klientas yra supažindinamas su aptiktais apsaugos sistemos gedimais bei silpnosiomis vietomis. Periodinis apsaugos sistemų patikrinimas leidžia užkirsti kelią galimiems sistemos sutrikimams, užtikrina sklandų sistemos veikimą ir ilgalaikiškumą.

   

  Tapkite saugios bendruomenės dalimi, susisiekite su GRIFS AG atstovu

   

  →Grįžti į titulinį puslapį

   

  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.