Suprantame, kad mūsų klientai vertina paslaugų vartojimo patogumą, paprastumą ir prieinamumą. Todėl siekiame savo klientams pasiūlyti sprendimus, leidžiančius ypač paprastai ir lanksčiai naudotis apsaugos paslaugomis.

  Mes apjungėme  tradicinius techninės apsaugos metodus su inovatyviomis apsaugos valdymo galimybėmis. Savo klientams siūlome ne tik apsaugoti patalpas, pastatus ar lauko teritorijas, bet ir patiems klientams valdyti savo apsaugos sistemas ir netgi kitą automatikos įrangą, naudotis patogia klientų informavimo sistema, administruoti informaciją apie saugomas patalpas nuotoliniu būdu savo išmaniajame įrenginyje. Būtent išmanioji apsauga ir suteikia šias galimybes mūsų klientams!

  Išmanioji apsauga valdoma naudojant išmaniuosius įrenginius, kurių programinė įranga yra iOS ir Android. Išmaniosios apsaugos programėlę savo išmaniajam įrenginiui galite atsiųsti:

  iOS įrenginiams iOS (iPhone) įrenginiams

  Android įrenginiamsAndroid Įrenginiams

  Išmaniosios apsaugos aplinka taip pat yra prieinama ir visose interneto naršyklėse adresu www.saugierdve.lt.

  Atsiuntę programėlę Jūs jau galite stebėti visus saugomų patalpų įvykius, naudotis įvykių archyvu bei redaguoti saugomų patalpų atsakingų asmenų sąrašą. Aktyvuoti išmaniosios apsaugos valdymą galima bet kuriuo apsaugos paslaugos naudojimosi metu, tereikia užsisakyti GRIFS AG inžinieriaus vizitą.

    Išmanioji apsauga

  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.