Poreikis gyventi saugioje aplinkoje

  Augantis gyvenviečių bendruomenių poreikis turėti patogią, sutvarkytą ir saugią gyvenamąją aplinką, skatina vis aktyvesnį bendradarbiavimą su saugos tarnyba. Į gyvenvietės gerovės kūrimą ir palaikymą, šalia kitų būtinų aplinkos ir patogumų priežiūros paslaugų, vis dažniau  yra įtraukiamas ir apsaugos veiklos organizavimas gyvenvietės teritorijoje. 

  Saugos tarnyba GRIFS AG šiuo metu vykdo Kalnėnų, Gurių, Pavilnio ir Verkių slėnio gyvenviečių apsaugą Vilniuje bei Romainių gyvenvietės apsaugą Kaune. Priklausomai nuo gyventojų poreikio apsauga organizuojama keletu būdų.

  Vilniuje įsikūrusiose Kalnėnų, Gurių, Pavilnio bei Kaune įsikūrusioje Romainių gyvenvietėse patruliuoja GRIFS AG greitojo reagavimo ekipažas, kuris taip pat reaguoja į šių gyvenviečių būstų apsaugos signalizacijų suveikimus.

  Vilniuje įsikūrusioje Verkių slėnio gyvenvietėje saugos tarnyba GRIFS AG organizuoja fizinę šios gyvenvietės apsaugą, t.y. gyvenvietės teritorijoje nuolat budi apsaugos darbuotojas, kuris prižiūri viešąją tvarką, vykdo gyvenvietės lankytojų srautų kontrolę, imasi veiksmų iškilus ekstremaliems atvejams ir kt.

  Privalumai

  Nusikalstamumo prevencija: gyvenvietėse, kuriose reguliariai vykdomas apsaugos darbuotojų patruliavimas, ženkliai sumažėja nusikaltimų tikimybė. Apsaugos darbuotojas, pastebėjęs gyvenvietės teritorijoje važinėjančius įtartinus automobilius, vaikštančius asmenis, pasiteirauja kokiu tikslu jie atvyko, o įtarus gresiantį pavojų, pareikalauja pasišalinti.

  Pastebėjus galimai vykdomą ar įvykdytą nusikaltimą, apsaugos darbuotojai imasi visų įstatymų leistinų priemonių neteisėtiems veiksmams užkardyti, o taip pat išsaugoti nusikaltimo vietą nepaliestą iki atvyks policijos pareigūnai, kitos specialiosios tarnybos.

  Pastebėjus gaisrą ar komunalinę avariją, apsaugos darbuotojai nedelsiant iškviečia specialiąsias tarnybas bei organizuoja žmonių bei turto gelbėjimą.

  Operatyvus reagavimas: į gyvenvietėse priklausančių būstų apsauginės signalizacijos suveikimus reaguoja gyvenvietėse patruliuojantys greitojo reagavimo ekipažai (arba iš stacionaraus fizinės apsaugos posto budintis apsaugos darbuotojas). Taip užtikrinamas operatyvus reagavimas. Gyventojai papildomai gali užsisakyti ir pavojaus mygtuko paslaugą, ypač jeigu namuose be priežiūros lieka garbaus amžiaus šeimos nariai ir vaikai.

  Paslaugos kaina: didesnis saugomų objektų skaičius konkrečioje teritorijoje įtakoja ir žemesnius įkainius. Tokiose gyvenvietėse techninės apsaugos paslauga apima ne tik reagavimą į apsauginės signalizacijos suveikimus, bet ir efektyvią nusikalstamumo prevenciją patruliuojant gyvenvietės teritorijoje

   Tapkite saugios bendruomenės dalimi, susisiekite su GRIFS AG atstovu

   

  →Grįžti į titulinį puslapį

   

  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.