Šių metų lapkritį Tauragėje veikianti saugos tarnyba „Tausauga“ tapo tarptautinės saugos įmonių grupės „GRIFS AG International“ bendrovės UAB „GRIFS AG“ dalimi. Pasak GRIFS AG bendrovės vadovo Vytauto Kregždės, šalyje apsaugos rinka kasmet auga, žvelgiant į penkerių metų laikotarpį, matomas stabilus, vidutiniškai siekiantis beveik 5 procentus, rinkos pajamų augimas. „Savo veikloje taip pat jaučiame apsaugos paslaugų poreikio augimą tiek privačių, tiek ir verslo klientų segmentuose, todėl priėmėme sprendimą vykdyti plėtrą“, - sako Vytautas Kregždė.

  Patirties ir žinių sujungimas – plėtros strategija, leidžianti kurti tvirtus ryšius ir su klientais, ir su darbuotojais

  Pasiteiravus, kodėl UAB „GRIFS AG“ vadovybė priėmė sprendimą vykdyti plėtrą būtent Tauragėje, V. Kregždė teigė, kad Tauragės apskritis plėtrai buvo įdomus apsaugos paslaugų teikimui. Vykdant plėtrą svarbiausia buvo išgauti sinergetinį efektą, sujungiant dvi organizacijas, jų įgytą patirtį ir žinias, nes tai yra labiausiai pasiteisinusi plėtros strategija. Pasak pašnekovo, šiame kontekste svarbiausi yra klientai, kuriems bendrovė siekia pasiūlyti dar kokybiškesnes, technologiškai pažangesnes, patogesnes naudotis paslaugas, tokiu būdu sukuriant vis tvirtesnius ryšius su klientais ir įgyjant vis didesnio jų rato pasitikėjimą.

   „Kaip organizacija „GRIFS AG“ auga ne tik geografine prasme, bet ir naujovių, paslaugų asortimento, patogumo aspektu. Klientams galime pasiūlyti įvairių ir labai lanksčių apsaugos sprendimų. Tuo tarpu „Tausauga“ – ilgametę patirtį turinti apsaugos paslaugų įmonė, kuri labiausiai specializuojasi techninės apsaugos ir apsaugos sistemų sprendimų srityse. Nusprendėme sujungti turimas dviejų organizacijų pajėgas: patirtį, žinias ir kitas verslo galimybes. Šalia keliame sau užduotį  diegti naujus, technologiškai patogesnius apsaugos sprendimus. Tokiu būdu siekiame augti šiame regione, stiprinti lyderio pozicijas rinkoje“, - kalbėjo V. Kregždė.

  Būti numeriu vienas savo darbuotojas ir klientams

  Paklaustas, ko iš šio susijungimo tikėtis Tauragės gyventojams ir verslo atstovams, V. Kregždė teigė, jog visiškai suprantama, kad esamiems ir būsimiems klientams bei darbuotojams „GRIFS AG“ yra naujas partneris, dar nepažintas verslo veidas. „Suprantame, kad gali kilti esminis klausimas, ar galima mumis pasitikėti, galų gale, ko iš mūsų tikėtis. Šiuo klausimu norėčiau aiškiai ir atvirai išsakyti, kad dviejų organizacijų susijungimo tikslas – integruoti „Tausauga“ tiek į „GRIFS AG“ struktūrą ir veiklos procesus, tiek į organizacijos kultūrą. Mums svarbu įdiegti pamatines mūsų verslo vertybes – atsakomybę, sąžiningumą ir vienybę. Šiomis vertybėmis vadovaujamės visose „GRIFS AG“ įmonėse, Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Kaip organizacija, laikomės pagrindinės idėjos ir vizijos būti numeriu vienu savo darbuotojams ir klientams. Todėl, darbuotojams sieksime užtikrinti aiškias karjeros perspektyvas, profesinio augimo galimybes, keičiantis struktūrai, sieksime, kad kiekvienam darbuotojui būtų pasiūlytos visos įmanomos karjeros galimybės „GRIFS AG“ įmonėje. Kalbant apie klientus, didžiausią dėmesį telksime klientų aptarnavimo kokybei, sieksime, kad mūsų klientai kuo parasčiau, operatyviau ir lengviau pasiektų juos dominančią informaciją, susijusią su jiems teikiamų paslaugų teikimu bei gautų išskirtinai aukštos kokybės paslaugas“, - pasakojo V. Kregždė. Pasak pašnekovo, esminiai organizacijų susijungimo pokyčiai bus susiję su apsaugos paslaugų teikimo, klientų aptarnavimo, apsaugos paslaugų diegimo kokybės gerinimu.

  Pirmoji apsaugos paslaugų naujovė Tauragės gyventojams ir verslo atstovams – išmanioji apsauga

  V. Kregždė užsiminė, kad viena pirmųjų naujovių, kurią „GRIFS AG“ pasiūlys klientams Tauragėje – išmanioji  apsauga. Įmonė savo klientams sukūrė išmaniąją programėlę, kuri leidžia stebėti ir valdyti signalizaciją bei kitus automatinius įrenginius nuotoliniu būdu, tad bet kuris išmanusis įrenginys tampa apsaugos ir kitų namų sistemų valdymo pultu. Programėlė leidžia stebėti signalizacijos duomenis, valdyti patalpų apšvietimą, temperatūrą, lauko vartus, vejos laistymo sistemą ir panašiai. Įtarus gresiantį pavojų, programėlė leidžia operatyviai ir paprastai iškviesti apsaugos tarnybą. „Sukurti programėlę išmaniajai apsaugai teikti mus paskatino tai, jog vis daugiau vartotojų telefonų programėlėmis siekia palengvinti, pagreitinti bei supaprastinti įvairiausių paslaugų naudojimą, pavyzdžiui, išsikviesti taki ar išsinuomoti automobilį, atlikti bankinį pavedimą, užsisakyti maisto į namus ar biurą, peržiūrėti naujienas ir panašiai. Matome, kad išmaniosios programėlės vartotojams suteikia taip vertinamą paslaugų patogumą, paprastumą ir prieinamumą. Todėl mes pasiūlėme apsaugos programėlę, kuria galima valdyti ne tik signalizaciją, bet ir kitas namų sistemas, greitai ir patogiai pasiekti svarbiausią informaciją apie namų apsaugos būseną bet kurioje pasaulio vietoje, kur tik yra prieinamas internetas“, – sako V. Kregždė. „GRIFS AG“ atstovo teigimu, bendrovės klientai pastebi, kad naudojant programėlę apsaugos signalizacijos klaviatūra arba rečiau naudojami specialūs apsaugos pulteliai tampa  vis mažiau reikalingi.

  Trumpai apie įmones

  UAB „GRIFS AG“ – tarptautinė apsaugos paslaugas teikianti bendrovė, priklausanti apsaugos įmonių grupei „GRIFS AG International“, veikiančiai visose Baltijos šalyse. Lietuvoje UAB „GRIFS AG“ veikia nuo 2003 metų. Šiandien bendrovė turi vieną didžiausių apsaugos padalinių skaičių šalies teritorijoje, įmonėje dirba daugiau nei 900 darbuotojų. Pagrindinė UAB „GRIFS AG“ veikla – fizinės apsaugos bei techninės apsaugos paslaugos, apsaugos, vaizdo, gaisro ir kitų silpnųjų srovių sistemų montavimas bei techninis aptarnavimas, nuotolinis vaizdo stebėjimas, apsaugos audito paslaugos. Civilinės atsakomybės veiklos draudimas siekia 6 milijonus eurų.

  UAB „Tausauga“ – apsaugos paslaugų lyderė Tauragės regione, veiklą pradėjusi 1998 metais. Pagrindinė UAB „Tausauga“ veikla – fizinės bei techninės apsaugos paslaugos, apsaugos, vaizdo, gaisro apsaugos sistemų projektavimas, montavimas ir techninė priežiūra, automobilinių apsaugos sistemų montavimas. 

  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.