GRIFS AG išmanioji apsauga yra inovatyviausias ir lanksčiausias apsaugos sprendimas patalpoms, pastatams ir lauko teritorijoms.

  Tik GRIFS AG klientai nuotoliniu būdu gali valdyti savo patalpų apsaugos sistemas būdami kurioje Pasaulio vietoje, kur yra pasiekiamas internetas. Paslauga yra itin paprastai valdoma.

  Išmaniosios apsaugos vartotojai taip pat gali gauti informaciją apie svarbiausius įvykius saugomose patalpose, matyti patalpų apsaugos būsenos istoriją.

  GRIFS AG klientai gali pasinaudoti papildomomis galimybės valdyti pasirinktą patalpų automatiką (apšvietimas, lauko vartai, vejos laistymo sistema ir panašiai) bei nuotoliniu būdu bei stebėti patalpų temperatūrą. 

  Išmanioji apsauga - tai naujo technologinio lygmens apsaugos paslauga, suteikianti dar platesnių apsaugos galimybių bei leidžianti ypač lanksčiai ir patogiai naudotis apsaugos paslaugomis jos vartotojams! 

   

  Norėtumėte daugiau laisvės ir mobilumo naudojantis apsaugos paslaugomis? Susisiekime! 

  Išmaniosis apsaugos programėlę į savo mobilųjį telefoną (pritaikytas Android įrangai) galite atsiųsti nuskaitę šį QR kodą:

  Arba Google Play parduotuvėje:

  Dėmesio! Išmaniosios apsaugos programėlės versija iOS įrangai (Apple įrenginiams) bus pasiekiama labai greitai, nuo 2016 05 05!

  Dabar šių įrenginių vartotojai gali prisijungti per telefono naršyklę m.saugierdve.lt 

  GRIFS AG išmanioji apsauga
  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.