Naujojo „Hilltown“ kotedžų miestelio apsauga rūpinsis GRIFS AG

  Plečiant bendradarbiavimą su nekilnojamojo turto projekto „Hilltown“ vystytoju, saugos tarnyba GRIFS AG užtikrins saugumą Vilniaus Kalnėnų rajone naujai įsikūrusiame ir netrukus gyventojams duris atversiančiame „Hilltown“ kotedžų miestelyje.

  Vienas svarbiausių saugos tarnybos uždavinių bus užtikrinti saugią gyvenvietės aplinką, rūpintis gyventojų ir jų turto saugumu. Gyvenvietėje apsaugos darbuotojai reaguos ir į kotedžuose įrengtų apsaugos signalizacijų suveikimus bei užtikrins viešąją tvarką nustatytu periodu patruliuojant miestelio teritorijoje.

  „Pastebėjome, kad vis daugiau bendruomenių pabrėžia saugumo svarbą jų gyvenvietėse. Natūralu, jog gyventojams norisi patogios ir jaukios aplinkos, kuria galėtų mėgautis ne tik saugiai aptvertoje privačioje teritorijoje, bet iš už jos ribų. Žmonės buriasi į aktyvias bendruomeniškas grupes, sprendžia bendrų gyvenvietės plotų harmonizavimo, tame tarpe, saugumo užtikrinimo klausimus“, - sako GRIFS AG pardavimo skyriaus vadovė Neringa Karalienė.

  Pasak N. Karalienės, augantis poreikis turėti patogią, sutvarkytą ir saugią gyvenamąją aplinką, skatina vis aktyvesnį bendradarbiavimą su saugos tarnyba. „Tai jau antras bendrasis projektas su nekilnojamojo turto plėtros įmone „Kalnėnų projektai“, pirmasis šiuo metu sėkmingai vykdomas „Kalnėnų terasos“ gyvenvietėje“, - sako N. Karalienė.

  GRIFS AG patirtis vykdant ištisų gyvenviečių apsaugą, leidžia jose užtikrinti efektyvią nusikalstamumo prevenciją bei viešosios tvarkos palaikymą. Gyvenvietėse, kuriose reguliariai vykdomas apsaugos darbuotojų patruliavimas, ženkliai sumažėja nusikaltimų tikimybė. Be to, apsaugos darbuotojui pastebėjęs gaisrą ar komunalinę avariją, nedelsiant iškviečia specialiąsias tarnybas bei organizuoja žmonių bei turto gelbėjimą. Verta paminėti ir tai, jog didesnis saugomų objektų skaičius konkrečioje teritorijoje įtakoja ir žemesnius apsaugos paslaugos įkainius.

  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.