Pristatome GRIFS AG informacinių pranešimų paslaugą, leidžiančią operatyviai informuoti klientą apie pasirinktus ir klientui svarbius įvykius saugomose patalpose.

  Klientas informuojamas trumpąja žinute iš karto ir automatiškai centriniame stebėjimo pulte gavus signalą iš saugomų patalpų.

  Pranešimai klientui gali būti siunčiami apie:

  • apsaugos sistemos įjungimą/išjungimą saugomose patalpose. Klientai gali kontroliuoti, kada ir kas įjungė ar išjungė apsaugos signalizaciją, būti tikri ar signalizacija yra tikrai įjungta.
  • pavojaus signalus (gaisro, dujų nuotėkio, vandens užliejimo, kt. pavojų). Klientai gali imtis paralelių veiksmų, informuoti patalpoje esančius senyvo amžiaus asmenis, vaikus, įsitikinti, ar jiems negresia pavojus.
  • apsaugos  sistemos gedimus, kitus sisteminius pranešimus (dingus elektros įtampai, nusėdus apsaugos sistemos akumuliatoriui, sudegus signalizacijos jutikliams, kt. įrenginiams). Įdiegus papildomus jutiklius į apsaugos klientai gali būti informuoti apie tam tikro gamybos (sandėliavimo, kt.) proceso nenumatytą sustabdymą, taip pat apie tam tikros verslo valdymo sistemos nekorektišką veikimą.

   

  PASLAUGOS KAINA:

  Gyventojams:

  2,60 € / mėn. (su PVM) išsiunčiant iki 100 įvykių per mėnesį.
  4,92 € / mėn. (su PVM)  išsiunčiant iki 200 įvykių per mėnesį.

   Organizacijoms: 

   3,76 € / mėn. (be PVM)  išsiunčiant iki 150 įvykių per mėnesį.

  7,24 € / mėn. (be PVM)

   išsiunčiant iki 300 įvykių per mėnesį.

   

  Gaukite pasiūlymą!

  Nurodykite pageidaujamą paslaugą:

  Nurodykite objekto tipą:

  Nurodykite savo kontaktinius duomenis

  Sėkmingai išsiųsta.
  Įveskite duomenis.